پارچه ها

پارچه رنفورس چیست ؟

پارچه رنفورس

پارچه رنفورس

از ویژگی های یک کالای خواب خوب استفاده از متریالی با کیفیت تا بتواند پس از مدت ها همچنان در برابر شست و و های مکرر همچنان کیفیت و زیبایی خود را حفظ نماید باعث ایجاد  حساسیت نشده  و از طرفی نیز مقرون به صرفه باشد همه ما در کنار خرید محصولی با کیفیت به دنبال این هستیم تا بتوانیم کالای مورد نظر را با قیمت مناسب خریداری نماییم اما جنس روتختی ها از چیست ؟ کالای خواب از پارچه های بامبو , ساتن , رنسفرس , اسپریت , پیکمنت و… به دست می آید که هر کدام ویژگی های خود را دارا می باشند . موضوع بحث ما پارچه  رنفورس است که در ادامه بیشتر به آن می پر دازیم .

پارچه رنفورس
پارچه رنفورس چیست ؟
ویژگی پارچه رنفورس چیست ؟
مقایسه پارچه ساتین با رنفورس
روتختی رنفورس ارزان از کجا بخرم ؟
نحوه شست و شوی پارچه های رنفورس

چاپ پارچه در عبدل آباد

پارچه رنفورس چیست ؟

پارچه رنفورس از جمله منسوجاتی است که در تهیه و دوخت کالای خواب مورد استفاده قرار می گیرد پارچه های رنفورس  100درصد پنبه که نسبت به پارچه های ساتین , ساتن و بامبو کمی سفت تر بوده و از تراکم کمتری برخوردار است اما کیفیتی مطلوب دارد .

ویژگی  پارچه های رنفورس چیست ؟

  • برخوردار از ظاهری مات و کدر
  • زیر دستی خشک و سفت دارند
  • مرغوبیت کمتر نسبت به پارچه های ساتن
  • برخوردار از قیمتی مناسب
  • دارای کیفیت مناسب

مقایسه پارچه ساتین با رنفورس

در سوال اینکه کدام یک پارچه  بهتر است پارچه رنفورس یا ساتین ؟ باید در ابتدا به ویژگی های هر یک پرداخت در موارد فوق ویژگی های پارچه های رنفورس را بیان نمودیم اما در تعریف پارچه ساتین باید گفت که دارای ویژگی هایی عکس رنفورس می باشد به عنوان مثال به دلیل استفاده از نخ مرغوب دارای سطحی شفاف بوده که در مقابل نور بیشتر خودر ا نشان می دهد , نرمی و انعطاف پذیری بالا , کیفیت بالا در برابر شست و شو و تراکم بالا نسبت به نوع رنفورس را دارا می باشند بنابرین ویژگی , زیبایی و تراکم پارچه های ساتن نسبت به رنفورس بیشتر بوده و موردی مناسب برای تهیه کالای خواب محسوب می شود .

 روتختی رنفورس  ارزان  از کجا بخرم ؟

اگر به دنبال خرید روتختی رنفورس با کیفیت و قیمت مناسب  از مراکز معتبر  هستید ما به شما فروشگاه اینترنتی لایکتیک را پیشنهاد می کنیم فروشگاه اینترنتی لایکتیک یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز خرید روتختی در تهران بوده که انواع روتختی تهیه شده از پارچه رنفورس با برند های متفرقه و تکه هایی مشتمل از روبالشی , روتختی , روکش لحاف , روکش تشک می باشد تعداد تکه های استفاده شده در هر بسته با یکدیگر با توجه به نوع تخت یک نفره و دو نفره با  متفاوت است . شما می توانید هم به صورت حضوری و یا به صورت غیر حضوری از فروشگاه اینترنتی ما خرید نمایید .

نحوه شست و شوی پارچه های رنفورس

در شست و شوی پارچه رنفورس و ملحفه های تهیه شده از این جنس قابلیت شست و شو به طریقه دستی و با ماشین لباسشویی را دارا می باشند برای شست و شو بهتر است از آب با دمای 30 تا 40 درجه سانتی گراد همراه با پودر های بدون آنزیم و یا صابون مایع و نرم کننده استفاده نمود .

شیوه صحیح پارچه حریر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *