پارچه ها

دستگاه برش پارچه

دستگاه برش پارچه

دستگاه برش پارچه

مطمئنا تاکنون بری از طرح های جذاب را بر روی لباس و یا پارچه های متختلف مشاهده نموده اید بسیاری از این طرح های ایجاد شده توسط دستگاه برش پارچه به صورت  لیزر بر روی متریال مورد نظر به وجود می آید این برش های زیبا در قالب های متفاوت به عنوان حکاکی روی پارچه شناخته شده اند برش پارچه توسط لیزر در بیشتر منسوجات کاربردهای بسیاری دارد اما چه پارچه هایی قابلیت برش توسط لیزر را دارا می باشند ؟ خب در بین منسوجات این روش برش پارچه را بر متریال های از جنس پلی استر , کتان , ابریشم و…می توان انجام داد .

خدمات چاپ پارچه در عبدل آباد

دستگاه برش پارچه

پرفروشترین  دستگاه های برش پارچه

 از جمله ماشین آلات دستگاه برش پارچه  می توان به دستگاه برش سی ان سی , قیچی برقی و قیچی دستی اشاره نمود که به معرفی  آن ها می پردازیم .

برش به صورت لیزر

در استفاده از این نوع دستگاه برش پارچه به شیوه سوختن برش داده می شود و مهمترین ویژگی آن سرعت بالا , برش دقیق و بدون شکستگی , عدم سایش و کیفیت عالی و از معایب آن نیز می توان به عدم امکان برش به صورت چند لایه به صورت همزمان اشاره نمود .از این دستگاه برای طراحی روی روتختی , پرده , تزئینات لباس , ملحفه و… استفاده می شود .

برش به صورت تیغه ای

این نوع روش برش پارچه به صورت تیغه ای انجام میگیرد در دستگاه سی ان سی این نوع روش برش پارچه با توجه به الگوی برش و توسط فلش به دستگاه وارد شده و منسوجات برش داده می شوند .

برش توسط ماشین آلات اتوماتیک

از این ماشین آلات برش برای منسوجات مختلف و چرم استفاده می شود این نوع دستگاه برخورداری از سیستم مکش و سیستم الگوی برش و حافظه بوده همچنین از دیگر مزایای استفاده از آن می توان به برش در اندازه دلخواه , سرعت بالا و سیستم تغذیه همزمان با برش اشاره نمود .

برش توسط قیچی دستی

از دیگر روش ها و دستگاه برش پارچه می توان به انواع قیچی های دستی از جمله قیچی کوچک برش ( مناسب برای شکافتن درز ها و دوت ظریف ) , قیچی عمود بر هم ( مناسب برای برش چند لایه از پارچه به صورت همزمان ) و قیچی سرطاقه زن ( به صورت دستی و اتوماتیک وجود دارد ) اشاره نمود .

قیمت دستگاه برش خانگی

در میان روش هایی که در بالا برای برش پارچه ذکر گردید از بهترین و پر فروشترین  دستگاه برش پارچه می توان به دستگاه های برش لیزری اشاره نمود دستگاه های لیزری انواع مختلفی دارند که نمونه ای از آنها دستگاه برش لیزر خانگی است اما با این حال در روند ساخت این نوع دستگاه با دستگاه های صنعتی تفاوت زیادی وجود ندارد و تنها عملکردی محدود دارند و این طبیعتا به دلیل ابعاد کوچک آنهاست قیمت دستگاه های برش خانگی به عواملی از جمله برند تولید کننده , بخش های تولید کننده اشعه لیزر ( مانند تیوب لیزر و نوع عدسی ها) , محورهای دستگاه , شرایط فروش دستگاه و خدمات پس از فروش آن بستگی دارد .

گالری سرویس روتختی هوم آپس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *