مواد غذایی

خرما بار دکتر بیز

خرما بار دکتر بیز

خرمابار تقویتی Dr.BIZ

130,000 تومان
مزایای خرمابار تقویتی (میان وعده مقوی و سالم )
.
خرما بار تقویتی حاوی زنجبیل، رازیانه، بادرنجبویه و تعدادی دیگر از گیاهان موثر و مفید می باشد، که علاوه بر تقویت قوای جسمانی فواید بیشمار دیگری هم دارند.
در نتیجه خرما بار تقویتی با داشتن تعداد زیادی از گیاهان موثر و مفید باعث تقویت قوای جسمانی می شود.
.

در صورت وجود هرگونه سوال و یا دریافت فرم سلامت و تندرستی لایکتیک، از طریق شماره واتساپ و یا تلگرام با کارشناسان فروشگاه اینترنتی لایکتیک در تماس باشید.

09362855992

 

خرما بار دارچینی Dr.BIZ

130,000 تومان
مزایای خرمابار دارچینی (میان وعده مفید و سالم )
.
خرما بخشی از رژِیم غذایی سالم است، چرا که قند، چربی، پروتئین و انواع ویتامین های ضروری در آن موجود است، این خصوصیات این ماده غذایی تبدیل به یک میان وعده سالم و مفید کرده است که انرژی افراد را در بین وعده های اصلی غذا حفظ میکند.
خرمابار دارچینی علاوه بر خواص خرما، خواص ویژه دارچین را نیز داراست.
خواص دارچین: کمک به سوخت و ساز بدن، داراي اثرات كاهنده گلوكز خون
.

در صورت وجود هرگونه سوال و یا دریافت فرم سلامت و تندرستی لایکتیک، از طریق شماره واتساپ و یا تلگرام با کارشناسان فروشگاه اینترنتی لایکتیک در تماس باشید.

09362855992

 

خرما بار زنجبیلی Dr.BIZ

130,000 تومان
مزایای خرمابار زنجبیلی (میان وعده مفید و سالم )
خرما بخشی از رژِیم غذایی سالم است، چرا که قند، چربی، پروتئین و انواع ویتامین های ضروری در آن موجود است، این خصوصیات این ماده غذایی تبدیل به یک میان وعده سالم و مفید کرده است که انرژی افراد را در بین وعده های اصلی غذا حفظ میکند.
خرمابار زنجبیلی علاوه بر خواص خرما، خواص ویژه زنجبیل را نیز داراست.
خواص زنجبیل: ضد تهوع، آنتی اکسیدان، کاهش سطوح کلسترو
.

در صورت وجود هرگونه سوال و یا دریافت فرم سلامت و تندرستی لایکتیک، از طریق شماره واتساپ و یا تلگرام با کارشناسان فروشگاه اینترنتی لایکتیک در تماس باشید.

09362855992

 

خرمابار رژیمی Dr.BIZ

168,000 تومان
مزایای خرمابار رژیمی (میان وعده مفید و سالم )
این نکته همیشه حائز اهمیت بوده است که میوه های شیرین و با کالری بالا مانند خرما، میتواند مشکل ساز باشد. حال آنکه خرما بار رژیمی به دلیل داشتن گیاهانی موثر و مفید مانند:
زیره
شوید
چای سبز و...
مفید خواهد بود.
بنابراین با حفظ قند خون در بین وعده های اصلی، احساس گرسنگی ناشی از ترشح هورمون گرلین را کاهش می دهد و با کاهش ترشح هورمون گلوکاگن در بین وعده های اصلی غذا از سرکوب بیشتر هومون انسولین جلوگیری به عمل می آورد.
.

در صورت وجود هرگونه سوال و یا دریافت فرم سلامت و تندرستی لایکتیک، از طریق شماره واتساپ و یا تلگرام با کارشناسان فروشگاه اینترنتی لایکتیک در تماس باشید.

09362855992

 

خرما در استانهای گرمسیر جنوب کشورمان بعمل می آید. در این مناطق وجود ریزگردهایی که روی میوه خرما می نشینند باعث آلودگی شدید آن می گردد.

خرما را با توجه به مساعد بودن احتمال تکثیر مخمر و کپک و آلودگی های ثانویه برای مدت طولانی امکان نگهداری آن وجود ندارد.

هنگام برداشت و مصرف میوه خرما معمولا شسته نمی شود و حتی با امکان شستشوی معمولی خانگی نمی شود این مشکل را برطرف نمود.

خرما بار دکتر بیز با استفاده از خرمای درجه یک خوراکی و پس از تایید کنترل کیفیت خرمای ورودی توسط دستگاههای تمام اتوماتیک اروپایی ضمن فرآیند ضدعفونی و پاستوریزه فرآوری و بسته بندی می گردد.

همچنین در طی فرآیند هیچگونه ماده افزودنی، شیمیایی و نگهدارنده به آن اضافه نمی گردد.

خرما این میوهی فوق العاده خوشمزه و یکی از پرطرفدارترین ها، شامل لیست بلند بالایی از مواد مغذی گیاهی، ویتامینها و مواد معدنی ست که برای رشد طبیعی و سلامت کلی بدن لازم است. این میوه به علت داشتن ماده معدنی فسفر موجب افزایش کارایی سلول های مغذی شده و همچنین در متعادل سازی ترشح هورمون ها تاثیر بسزایی دارد.

خُرما (نام علمی: Phoenix dactylifera) میوه بهشتی و قرآنی و ملی است و در استانهای گرمسیر جنوب کشورمان بعمل می آید. خرما یا رطب گیاهی تکلپهای و گرمسیری جزو تیره نخلها است که میوهاش خوراکی و دارای هستهای سخت و پوست نازک و طعم شیرین که به شکل خوشهای بزرگ از شاخه آویزان میگردد و برگهای آن بزرگ است. خرما داراي ۲۵ درصد ساكاروز ، ۵۰درصد گلوكز ، پكتين و آب مي باشد . بعلاوه داراي ويتامين هاي مختلف از جمله ويتامين A,B,C,E مي باشد .خرما منبع غنی از مس، منیزیم، سلنیوم و منگنز است و همه این ها برای حفظ سلامت استخوان ها و جلوگیری از بیماری های مرتبط با پوکی استخوان ضروری هستند.

یافته های خرما برای محافظت در برابر استرس اکسیداتیو و التهاب در مغز ارائه شده است. مصرف منظم خرما و میوه های مشابه با خطر بیماری های نورودژنراتیو و عملکرد شناختی بهتر در افراد مسن ارتباط دارد ؛ تحقیقات نشان می دهد که با مصرف خرما، احتمال کاهش سرعت پیشرفت آلزایمر وجود دارد. یکی دیگر از مطالعات نشان داده است که خرما می تواند به جلوگیری از التهاب در مغز کمک کند.

خرما یکی از مواد مؤثر در بهبود حافظه می باشد. همچنین منبع مناسبی از ویتامین های گروه B، سلنیوم، آهن و منگنز است و بدین ترتیب میتواند ماده غذایی مناسبی برای تقویت حافظه باشد.

در بسته بندی های زیبا ۶۴۰ گرمی است که هر بسته حاوی ۳۲ عدد خرمابار ۲۰ گرمی می باشد.

در جای خشک و خنک به دور ازتابش مستقیم آفتاب نگهداری شود.

رابطه خرما و دیابت

انواع خرما بر اساس ویژگی های ظاهری , طعم و نوع کاشت آن با یکدیگر فرق دارند انواع مختلف خرما شامل خرما پیارم , خرمای مضافتی , خرمای استعمران , خرمای زاهدی , خرمای شاهانی و خرمای برهی می باشد این میوه پر خاصیت بیش از 5000 سال است که جزء میوه های محبوب بشر محسوب می شود چرا که منبع خوبی از کربوهیدرات ها , ویتامین ها و مینرال ها می باشد خرما به دلیل شیرینی بالایی که دارد برای افراد دیابتی تبدیل به یک معضل شده است از آنجا که در هر 30 گرم این میوه حدود 80 کیلو کالری , تقریبا 20 گرم کربوهیدرات و 2 گرم فیبر وجود دارد به همین منظور بهتر است که مصرف آن در طول روز برای افراد دارای قند خون بالا کنترل گردد . خرما بار دیابتی دکتر بیز ، خرما بار رژیمی ، خرما بار تقویتی ، خرما بار دارچینی  و خرما بار انرژی زا دکتر biz  را از ما خریداری کنید و سریعا درب منزل تحویل بگیرید .  در ادامه بیشتر به رابطه خرما و دیابت می پردازیم .

  • قند خرما از چه نوعی است ؟
  • آیا خرما باعث دیابت می شود ؟
  • خرما برای دیابت بارداری
  • آیا هسته خرما برای دیابت خوب است ؟
خرما بار

قند خرما از چه نوعی است ؟

قند خرما مانند دیگر میوه ها , مخلوطی قند خرما و کالری آن از فروکتوز و گلوکز می باشد از آنجا که این میوه ها دارای فیبر هستند مصرف آنها نسبت به قند های ساده بهتر است خرما هم قند و هم کالری دارد و مصرف زیادش باعث چاقی می گردد در هر عدد این میوه 22 درصد آب و کمی پروتئین وجود دارد که خوردن آن در هنگام افطار در ماه رمضان پیشنهاد می شود چرا که افت قند خون را به سرعت جبران می کند اما در رابطه خرما و دیابت باید گفت که این افرد یک سهم خرمای خود را در سه نوبت روز مصرف نمایند چرا که نمایه گلاسیمی این میوه نسبت به خرما پایین تر بوده و مصرف درست و با فاصله برای دیابتی ها موجب مشکل نمی شود .

آیا خرما باعث دیابت می شود ؟

خرما حاوی مواد مغذی و مورد نیاز بدن از جمله منیزیم و پتاسیم , کربوهیدرات , آنتی اکسیدان و فیبر می باشد فیبر موجب کاهش جذب قند در خون و جلوگیری از افزایش قند خون , وجود منیزیم باعث کاهش فشار خون و جلوگیری از ابتدا به دیابت نوع 2 , وجود پتاسیم باعث تنظیم فشار خون , پلی فنول خرما باعث کاهش التهاب بدن می شود در رابطه با خرما و دیابت کنترل قند خون و پیشگیری از افزایش آن است در صورتی که رژیم غذایی افراد دیابتی زیر نظر متخصص باشد میزان کربوهیدرات بر حسب بیماری و داروهای استفاده شده محاسبه می گردد میزان استفاده خرمای توصیه شده در رژیم غذایی این افراد ضرری ندارد هیچ بلکه می تواند مفید نیز واقع گردد .

خرما برای دیابت بارداری

آیا خرما برای دیابت بارداری مضر است ؟ این سوال خیلی از خانم های باردار مبتلا به دیابت است باید گفت که دیابت بارداری مسئله ای است که خیلی از خانم های باردار درگیر آن هستند که در دوران بارداری مبتلا به آن و پس از زایمان از بین می رود در رابطه  خرما و دیابت در بارداری باید گفت که مصرف کم آن حدود یک الی 2 عدد در روز ضرری ندارد .

آیا هسته  برای دیابت خوب است ؟

به دلیل وجود آنتی اکسیدان موجود در هسته خرما مانند فلانوئید ها و تانن ها از جذب شدن قند بیش از حد در روده جلوگیری نموده همچنین باعث مصرف شدن قند خون وارد شده در سلول های ماهیچه ای شده که در نتیجه باعث تنظیم قند خون می گردد .

خرما بار چیست ؟

از خوراکی ها و یا به نوعی می توان گفت از میوه های بسیار پر خاصیت خرما می باشد  خواص بسیار زیادی در این میوه به ظاهر کوچک نهفته است امروه خواص خرما توسط اکثر محققان کشف گردیده است به خصوص اینکه این میوه جایگزین مواد مضری مانند قند گردیده است میزان مصرف خرما در کشور ما بسیار زیاد است به طوریکه حدود 50 درص از تولید خرما در کشور مصرف می گردد این میوه سرشاراز ویتامین های A , B , C , E  همچنین پروتئین , چربی , فسفر ع گوگرد , پتاسیم ع منیزیم , کلسیم , آهن و نیاسن می باشد از تولیدات خرما خرما بار است که توسط به روز ترین دستگاه های اتوماتیک به صورت بهداشتی و پاستوریزه بسته بندی می گردد . لایکتیک عرضه کننده انواع خرمابارهای طبیعی با طعم های زنجبیلی , دارچینی , رژیمی , انرژی زا , با مناسبترین قیمت به اقصا نقاط کشور می باشد . خرما بار طبیعی دکتر BIZ  را از ما با بهترین قیمت خریداری کنید  همراه لایکتیک باشید با 

  • طرز تهیه خرمابار
  • قیمت خرمابار ها دکتر BIZ

طرز تهیه خرما بار

در صورتی که مزه خرما بار را امتحان کرده اید حتما از مزه لذیذ این خوراکی لذت برده اید برای تهیه این خوراکی  ابتدا مواد لازم را تهیه نمایید که شامل , 1 فنجان خرمای نصف شده و بدن هسته , یک چهارم فنجان آلبالو ترش , نصف فنجان انجیر , نصف فنجان گردو , دو قاشق غذا خوری شربت افرا و  و 2 قاشق غذاخوری تخم کتاب ساییده شده نیاز است .

در ابتدای شروع فر را روی درجه 177 درجه روشن نموده گردو را 5 دقیقه روکاغذ درون فر قرار داده تا برشته شود پس از خنک شدن آنها در یک ماهی تابه کاغذ روغنی انداخته در ظرف غذا ساز تمام ترکیب ها را بریزید ( یعنی گردو , انجیر , آلبالو و خرما ) , پس از اینکه ترکیبات نرم شد آن را درون ماهی تابه ریخته و فشار دهید سپس روی آن را پلاستیک فریزر انداخته و و یک شب درون یخچال قرار دهید در انتها نیز این خوراکی پر فایده را از درون پخچال خارج و برش زده و ظرف درب دار نگهدارید .

قیمت خرما بارها

با خرید خرما بار از مجموعه لایکتیک دیگر نیاز به صرف زمان برای تهیه این خوراکی خوشمزه نخواهید بود چرا که ما انواع خرما بار با طعم های مختلف و متناسب با ذائقه شما را با بهترین کیفت و مناسبترین قیمت ارائه می دهید سه مورد از محصولات پر فروش , ما شامل موارد زیر است .

خرما بارهای زنجبیلی

ویژگی ها و خواص خرمابار زنجبیلی علاوه بر مزیت های بیشمار خرما  دارای فوایدی از جمله کمک به هضم غذا , جلوگیری از التهاب , جلوگیری از نفخ شکم و سوء هاضمه , ضد دیابت , جلوگیری از تهوع و دلدرد و کمک به تقویت حافظه می باشد .

خرمابارهای دارچینی

از دیگر محصولات ارائه شده از خرمابارها نوع دارچینی این کالاست که دارای خواصی از جمله , جلوگیری از بیماری قلبی , گردش خون بهتر , تسکین دردهای عضلاتی , خوشبو کننده دهان , تقویت روحیه , افزایش رشد مو , رفع مشکلات گوارشی و کاهش اظطراب می باشد .

خرمابار های رژیمی

از محصولات پر فروش و پر طرفدار می توان به خرمابارهای رژیمی اشاره نمود این نوع بدون هیچگونه افزودنی اضافی و بدون قند و چربی اشباع شده تبدیل به یک میان وعده سالم و مفید گردد خوردن خرما نیاز بدن به ویتامین B1 , B2 , B3 را برطرف نماید اما از آنجا که میوه های شیرین مانند خرما می تواند مشکل ساز باشد نوع رژیمی این محصول با داشتن گیاهانی مؤثر ازجمله شوید , چاپ سبز , زیره و…. مفید و مؤثر واقع خواهد شد .

خواص پودر نبات  و انواع آنها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *