سرویس روتختی و خواب

پارچه کرپ دوشینن

پارچه کرپ دوشین

پارچه کرپ دوشین

پارچه لایه ای بسیار انعطاف پذیر که از ترکیب الیاف طبیعی و یا مصنوعی به وجود آمده است امروزه تولید کنندگان در صنعت نساجی با استفاده از دستگاه های بافندگی پارچه منسوجات را در انواع متریال ها که از لحاظ کیفیت و طرح و رنگ , ضخامت و نازکی با یکدیگر متفا.ت هستند با در نظر گرفتن کاربردهای مختلف پارچه ها آنها را تولید می کنند پارچه ها به اسم های گوناگونی شناخته می شوند که از پر استفاده ترین آنها پارچه های پنبه ای , پارچه های ابریشمی , پارچه های کتان , پارچه های کشمیر , پارچه های کرپ و….می باشند از جمله این منسوجات , پارچه کرپ دوشین از انواع پارچه کرپ می باشد.

فروش اینترنتی پرده چاپی جدید

پارچه کرپ دوشین

فروشگاه روتختی   و پرده لایکتیک شما  را با اطلاعات مفیدی که پارچه شناسی دارد ،  با  پارچه کرپ دوشین آشنا میکند . با ما باشید با  :

پارچه کرپ دوشین چیست ؟

پارچه کرپ مرغوب چه ویژگی دارد ؟

از پارچه های دوشین کرپ چه استفاده ای می شود ؟

پارچه کرپ نخی ساده چیست ؟

انواع پارچه های کرپ چه قیمت هستند ؟

پارچه کرپ دوشین چیست ؟

پارچه کرپ دوشین از خانواده پارچه های کرپ است پارچه های کرپ در انواع دوشین , کرپون , کرپ خاویاری , کرب دیور و…..تولید می شوند کرپ دوشین این پارچه ها نوعی پارچه ابریشمی نازک و چروکدار , نرم و لطیف بوده که از بافتی تافته همچنین سطوحی درخشان برخوردار است در این نوع تعداد تارها بیشتر از پود است.

پارچه کرپ مرغوب چه ویژگی دارد ؟

پارچه کرپ دوشین و انواع دیگر پارچه های کرپ مرغوب و با کیفیت مشخصات و ویژگی هایی دارد که بهتر است هنگام خرید این پارچه ها آگاهی داشته باشیم .

  • داشتن حالت ارتجاعی و کشسانی
  • دارای ضخامت مناسب و در عین حال سبک
  • دارای بافتی سوزنی شکل
  • سهولت هنگام شست و شو
  • عدم تغییر رنگ و کدری
  • عدم چروک پذیری و یا چروک پذیری خیلی کم

از پارچه های دوشین کرپ چه استفاده ای می شود ؟

یکی از پر استفاده ترین مصرف پارچه کرپ دوشین به دلیل نرمی و کمی براق بودن همچنین به خاطر افتادگی خوبی که دارد و به خوبی روی تن قرار میگیرند برای تهیه انواع لباس شب و دوخت لباس های لاکچری , بلوز , پوشاک معمولی و پیراهن , شال روسری  و….مورد استفاده قرار می گیرد با توجه به اینکه این پارچه انواع مختلفی دارند و در انواع زبر , نرم ساده و طرح دار تهیه می شوند بنابراین هرکدام کاربردهای مختلفی دارند نوعی از پارچه های کرپ نرم و با کیفیت برای دوخت لوازم تزئینی منزل مانند پارچه رومبلی , رومیزی , کوسن و…..کاربرد دارد همچنین از پارچه کرپ گلدار برای تهیه ملحفه روتختی , روبالشی و دوخت روکش تشک استفاده می شود.

پارچه  کرپ نخی ساده چیست ؟

از بهترین و با کیفیت ترین  پارچه های کرپ , کرپ نخی ساده می باشد که از مقاومت بالایی برخوردار بوده این نوع بسیار نرم , لطیف , خنک , سبک و راحت می باشد و همین دلایل باعث شده است تا کاربردهای زیادی داشته باشد .

انواع پارچه  کرپ چه قیمت هستند ؟

پارچه های کرپ در انواع مختلف طرح دار, ساده و در کیفیت های مختلف تولید می شوند همین امر باعث شده تا انواع پارچه های کرپ از لحاظ قیمت نیز با یکدیگر متفاوت باشند .

موفق و پیروز باشید

فروشگاه اینترنتی لایکتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *