سرویس روتختی و خواب

الیاف پر کننده روتختی

الیاف پر کننده روتختی

الیاف پر کننده روتختی

چگونه می توان کالای خوابی با کیفیت خریداری نمود ؟ اول از همه جنس و پارچه به کاررفته در کالای خواب بسیار مهم می باشد تا این محصول بتواند تا مدت ها استفاده و پس از شست شو های متعدد زیبایی و کیفیت چاپی را حفظ نماید نرم , لطیف و ضد حساسیت باشد و بتواند با چیدمان اتاق خود را هماهنگ نماید نوع الیاف پر کننده روتختی بسیار حائز اهمیت می باشد یکی از مهم ترین الیاف های مورد استفاده در صنایع پرکنی الیاف های مصنوعی مانند پلی استر و الیاف های طبیعی همچون پنبه و پشم می باشند این الیاف دارای ویژگی های مطلوبی می باشد که توانسته است سهم عطیمی از بازارهای داخلی و خارجی را به خود اختصاص دهد .  همراه فروشگاه روتختی لایکتیک باشید با  :

 • بهترین الیاف پر کننده روتختی
 • الیاف مرغوب چه ویژگی هایی دارد ؟
 • الیاف های پر کننده چه مصارفی دارند ؟

گالری سرویس روتختی های لایکتیک

سرویس روتختی

بهترین الیاف پر کننده روتختی

الیاف مصنوعی

بهترین و مقرون به صرفه ترین الیاف پر کننده روتختی و لحاف کالای خواب الیاف پلی استر است این الیاف از تولیدات الیاف های مصنوعی می باشد که دارای بافتی پفکی شکل و توخالی بوده و برخلاف الیاف های طبیعی که امکان رشد کپک و قارچ درون انها وجود دارد بهداشتی و آنتی باکتریال هستند .

الیاف پنبه ای

الیاف های پنبه ای بسیار خنک  انعطاف پذیر هستند از ویژگی های آن می توان به سبکی و کم وزنی , ضد آلرژی و حساسیت و دوام بالا اشاره نمود این نوع در استفاده های طولانی مدت فشرده شده و انعطاف پذیری اولیه خود را از دست می دهند الیبته با ترکیب مقداری الیاف دیگر مانند پشم و ویسکوز می توان از این مشکل جلوگیری نمود این نوع یکی از مناسب ترین الیاف پر کننده روتختی می باشد .

الیاف پشمی

یکی دیگر از الیاف های مورد استفاده برای پر کردن اقلام روتختی استفاده از الیاف های پشمی می باشد که البته قبل از استفاده کاملا تصفیه و بهداشتی می شوند این نوع بسیار نرم و سبک و انعطاف پذیر  هستند همچنین شست شوی آسانی دارند. از معایب این نوع می توان به بو گرفتن و شکل گرفتن پس از شست شو اشاره نمود .

الیاف مرغوب چه ویژگی هایی دارد ؟

 • برخورداری از انعطاف پذیری
 • استاندارد هستند
 • بهداشتی و آنتی باکتریال می باشند .
 • برخورداری از سبکی و لطافت
 • مقرون به صرفه هستند .
 • قابلیت شست و شو را دارا می باشند .
 • با کیفیت و عمر طولانی
 • بدون بو و رایحه هستند

الیاف های پرکننده طبیعی و مصنوعی چه مصارفی دارند ؟

مورد استفاده در کالای خواب

مناسبترین و بهترین الیاف پر کننده روتختی باید ویژگی هایی که ذکر شد را دارا باشند استفاده از الیاف های مصنوعی مانند پلی استر و یا طبیعی چون پشم و پنبه بستگی به سلیقه افراد دارد  این نوع الیاف ها برای پر کردن تشک , بالش , کوسن و لحاف مورد نیاز در کالای خواب مورد استفاده قرار میگیرند .

مورد استفاده در عروسک سازی

حتما تا به حال  عروسک هایی که با الیاف   پر شده اند را مشاهده نموده اید این عروسک ها بسیار سبک و کم وزن بوده و با الیاف های طبیعی و مصنوعی پر شده اند از طرفی نیز الیاف پرکننده آنها  در کودکان ایجاد حساسیت نمی کند از این رو طرفداران بسیاری دارند .

استفاده در مبلمان سازی

یکی دیگر از مصارف  الیاف های پر کننده طبیعی و مصنوعی استفاده در صنعت مبلمان سازی برای پر کردن مبلمان می باشد همچنین کوسن ها و بالشتک های تزئینی زیبا که بر روی مبل قرار میگیرند نیز همگی از الیاف پر شده اند .

روتختی های دخترانه ارزان خرید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *